2021 рік

46-р Про внесення змін до режиму роботи працівників органу місцевого самоврядування Дорошівської сільської ради в період дії карантину, запровадженого через запобігання поширенню на території Дорошівської територіальної громади короновірусної інфекці

Про внесення змін до режиму роботи працівників органу місцевого самоврядування Дорошівської сільської ради в період дії карантину, запровадженого через запобігання поширенню на території Дорошівської територіальної громади короновірусної інфекції COVID 19.

08:59:02 13.05.2021

58-р Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Дорошівської сільської ради.

08:58:37 13.05.2021

розпорядження 7-р