Сторінка на стадії наповнення

Гострі кишкові інфекції, харчові отруєння та  їх  профілактика

Гострі кишкові інфекції, харчові отруєння та  їх  профілактика       В літній період особливо збільшується небезпека виникнення  гострих кишкових інфекцій. До  гострих  кишкових  інфекцій  відносяться : черевний  тиф, сальмонельоз, дизентерія, гастроентероколіти, холера. Актуальними чинниками передачі кишкових інфекцій залишаються неякісно промиті овочі, зелень, фрукти, ягоди й молочна продукція, що купується населенням на ринках, у т.ч. стихійних, у приватних осіб, зберігається без належних температурних умов та вживається без необхідної термічної обробки. При сальмонельозі провідними факторами передачі є сирі або недостатньо термічно оброблені яйця, м'ясо птиці, що  готувалось з порушенням гігієнічних вимог. Більшість групових інфекційних захворювань та отруєнь виникають після проведення масових святкувань. Основними причинами спалахів є нехтування елементарними правилами особистої гігієни, порушення технології приготування страв, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму.       Факторами передачі інфекції найчастіше стають готові страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються "із запасом", що призводить до накопичення у продуктах збудників інфекційних захворювань та  продуктів  їх  життєдіяльності . Захворювання проявляється в вигляді тих чи інших порушень функцій органів травної системи. Характерними є нудота, блювота, діарея, різкі болі в області живота, загальна слабкість, підвищення температури тіла . Джерелом кишкових інфекцій є хвора людина. Але головними  розповсюджувачами є особи  з легким перебігом захворювання і особливо ті,  що  зайняті  в сфері обслуговування населення. А саме - продавці продуктових магазинів,  працівники закладів громадського харчування, підприємств харчової промисловості, дитячих закладів.

14:47 16.05.2019

Пам'ятаємо - перемагаємо! План заходів на 8 травня для жителів с.Дорошівка

Пам'ятаємо - перемагаємо! Увага! План заходів для жителів с.Дорошівка: 1. Урочистий мітинг до Дня пам'яті та примирення, який відбудеться 8 травня о 11:30 в парку Перемоги; 2. Святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, який відбудеться 8 травня о 20:00 год у Дорошівському будинку культури. Запрошуємо всіх на святкування, на вас чекає цікава концертна програма!  Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Пам'ятаємо...

11:41 07.05.2019

Святкування Дня Перемоги в с. Білоусівка, план заходів на 09 травня 2019 року

Святкування Дня Перемоги в с. Білоусівка, план заходів на 09 травня 2019 року: - 08.45 - пісні воєнних років (пам'ятник Загиблим воїнам); - 09.00 - покладання квітів Невідомому Солдату;  - 09.15 - мітинг "Пам'ятаємо! Перемагаємо!"; - 10.00 - святковий концерт "Вклонімося великим тим рокам"; - 11.00 - солдатська каша, згадування загиблих родичів.

11:39 07.05.2019

Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання!

Ти студент навчального закладу України? Ця інформація для тебе! Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання. Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями: Для студентів спеціальностей "Маркетинг": https://oranges.guru/contest/ua/ Для  студентів спеціальностей "Економіка/Фінанси": https://kredit.house/ua/grand-education

13:29 22.04.2019