Сторінка на стадії наповнення

Існує вірогідність перекриття автомобільних доріг в Миколаївській області з 20.00

До уваги мешканців Дорошівської громади! 27 січня 2021 Синоптики попереджають про активізацію циклону над півднем України. До кінця доби 27 січня та протягом доби 28 січня у Миколаївській та Одеській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу. ІІІ рівень небезпечності, червоний  Погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів. У зв'язку з цим просимо утриматись від пересування автошляхами області. Особливо великовантажний транспорт! За можливості рекомендуємо відмовиться від поїздок автобусам. Зважаючи на мінливість погодних умов та прогнозам синоптиків щодо надзвичайних снігопадів та хуртовин, звертаємося до водіїв бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області. Чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції. Надавайте перевагу дорожній спецтехніці  По можливості утримайтесь від поїздок на далекі відстані, а у разі, якщо негода таки застала у дорозі, перечекайте на стоянках комплексів дорожнього сервісу (АЗС, кафе, готельних комплексів і т.д.). У разі, якщо вам знадобиться допомога на дорозі, телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Миколаївській області за тел. (0512)56-41-16, (068) 886-88-00 (цілодобово)

17:11:49 27.01.2021