Вознесенський район, Миколаївська область

Сторінка на стадії наповнення

Звернення КП «Добробут»  Дорошівської с/р. до споживачів послуг централізованого водопостачання в зв’язку з ініціюванням процедури коригування тарифів на централізоване водопостачання холодної води.

Дата створення: 10:58 11.02.2019

Оголошення  про заміщення вакантної посади у відділ архітектури, земельних відносин та ЖКГ Дорошівської сільської ради

Дата створення: 11:16 29.01.2019

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: «начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ».

Звіт Дорошівського сільського голови Олександра Ігнатова

Дата створення: 16:52 16.01.2019

Звіт Дорошівського сільського голови Олександра Ігнатова про виконану роботу у 2018 році перед жителями громади відбудеться:                                                                                                   с. Білоусівка -  24.01.2019 року о 13:30 год. в приміщенні Білоусівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.                                                                                                                                                     с. Дорошівка - 31.01.2019 року о 14:00 год. в приміщенні будинку культури.

Розроз'яснювальна робота на період введення воєнного стану

Дата створення: 15:18 17.12.2018

На період введення правового режиму воєнного стану, у Дорошівській ОТГ ведеться роз'яснювальна робота серед військовослужбовців та цивільного населення, постійне, об'єктивне і всебічне інформування громадськості.