Вознесенський район, Миколаївська область

Сторінка на стадії наповнення

Звіт Дорошівського сільського голови Олександра Ігнатова

Дата створення: 16:52 16.01.2019

Звіт Дорошівського сільського голови Олександра Ігнатова про виконану роботу у 2018 році перед жителями громади відбудеться:                                                                                                   с. Білоусівка -  24.01.2019 року о 13:30 год. в приміщенні Білоусівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.                                                                                                                                                     с. Дорошівка - 31.01.2019 року о 14:00 год. в приміщенні будинку культури.

Розроз'яснювальна робота на період введення воєнного стану

Дата створення: 15:18 17.12.2018

На період введення правового режиму воєнного стану, у Дорошівській ОТГ ведеться роз'яснювальна робота серед військовослужбовців та цивільного населення, постійне, об'єктивне і всебічне інформування громадськості.

Шановні мешканці регіону!

Дата створення: 12:57 03.12.2018

В Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області функціонує Центр оперативного реагування на звернення громадян, що стосуються питань введення та функціонування воєнного стану.