Вознесенський район, Миколаївська область

ІНФОРМАЦІЯ про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Гончаренко Л.В., Почачун О.А., Ігнатової Н.М.

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 16 жовтня 2014 року №563, Дорошівською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Гончаренко Людмили Вікторівни  , на посаді спеціаліста II категорії з війскового обліку та регістрації  відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гончаренко Людмили Вікторівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 16 жовтня 2014 року №563, Дорошівською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Почечун Олени Анатолівни, на посаді спеціаліста I категорії з кадрової роботи  відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Почечун Олени Анатолівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 16 жовтня 2014 року №563, Дорошівською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ігнатової Наталії  Миколаївни, на посаді спеціаліста I категорії у справах сім’ї, молоді та спорту  відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ігнатової Наталії  Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».