ХХVІ чергова сесія 7 скликання 20.12.2018

Порядок денний  ХХVІ чергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1. Про затвердження порядку денного ХХУІ чергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..
  2. Про сільський бюджет Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач начальник відділу - головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  3. Про затвердження  структури та штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік. Доповідач спеціаліст І категорії з кадрової роботи Почечун О.А..
  4. Про затвердження структури та граничної чисельності відділу ОКМС Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Дрозд Н.В..
  5. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
  6. Про затвердження плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності діючих регуляторних актів Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
  7. Про план роботи Дорошівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А
  8. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В..
  9. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В.
  10. Про затвердження документації  із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В.
  11. Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В.
  12. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..
  13. Про організацію харчування закладів дошкільної освіти Дорошівської сільської ради  у 2019 році. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Дрозд Н.В..
  14. Про організацію харчування закладів загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради у 2019 році. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Дрозд Н.В..
  15. Про нарахування премії та матеріальної допомоги сільському голові в 2019 році. Доповідач начальник відділу - головний бухгалтер Дулгерова Т.М..