«Тривожна валіза»

Що необхідно взяти із собою:

·        паспорт, військовий квиток, документ про освіту, трудову книжку або пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження, документи на власність, гроші;

·        радіоприймач, ліхтарик, компас, годинник, мультитул, ніж, свисток, пакети для сміття – 120 л (як тент), блокнот, олівець, нитки, голки, сірники, запальнички;

·        одяг (нижня білизна, шкарпетки бавовняні, запасні штани, кофта, плащ, шапка, рукавички, шарф, надійне зручне взуття;

·        гігієнічні засоби;

·        аптечка, медичний спирт (горілка), сухий спирт, необхідні медичні препарати, які вживаються щодня;

·        посуд (казанок, фляга, кружка металева);

·        продукти харчування (які довго зберігаються і не потребують додаткового приготування) на три доби, воду, яку треба періодично оновлювати.

Загальна вага – не більше 50 кілограмів на кожного члена сім’ї.

Дітям дошкільного віку вкладається у кишеню або пришивається до одягу записка, де вказано прізвище, ім’я та по-батькові, вік, домашня адреса та номер телефону.