Вознесенський район, Миколаївська область

XXI сесія 7 скликання.

Порядок денний  ХХІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1. Про затвердження порядку денного ХХІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
  2. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність Дорошівської об’єднаної територіальної громади в особі Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКХ Урбанович І.І..
  3. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень с. Білоусівка Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКХ Урбанович І.І..
  4. Різне.