Вознесенський район, Миколаївська область

VIII сесія 7 скликання.

1. Про затвердження порядку денного. Доповідач - Ігнатов О.А.
  2. Про внесення змін до бюджету Дорошівської сільської ради. Доповідач - Дулгерова Т.М.
  3. Про внесення змін до структури ,(вивести посаду юриста, ввести спеціалістів та пів ставки кадровика). Доповідач - Грищенко Т.В.

4. Про участь у обласному конкурсі. Доповідач - Грищенко Т.В.

1. Про створення молодіжної колегії та затвердження положення про молодіжну колегію. Доповідач -Грищенко Т.В.
  2. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач -  ГрищенкоТ.В.
  3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Дорошівської сільскої ради . Доповідач - Котляр О.В.
  4. Про   затвердження   Положення  про надання платних послуг комунальними закладами  «Дорошівський    сільський  Будинок  культури», «Білоусівський сільський Будинок культури» та    встановлення  тарифів на платні послуги. Доповідач -Грищенко Т.В..
  5. Про затвердження  інструкції  з підготовки бюджетних запитів для складання проекту сільського бюджету. Доповідач - Дулгерова Т.М.
  6. Про організацію мобілізаційної роботи. Доповідач - Грищенко Т.В.
  7. Про надання дозволу на укладення договору оренди  земельної ділянки. Доповідач -Дулгерова Г.В.
  8.  Різне (грошова оцінка, про створення підрозділу місцевої пожежної охорони)