Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Новорічна казка у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»

Новорічна казка у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»
Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли  довкола панує добра магія і казка. Феєрія новоріччя, святість різдвяного  вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів  дитинства.


Новорічний ранок у дитячому садочку – це чарівне свято, на яке з  нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку і  сподіватися на щасливі зміни. В переддень нового року святковий  новорічний ранок відбувся у Білоусівському ДНЗ «Зірочка». В цей день  малята перетворилися на героїв відомих казок та мультфільмів, які дружно  боролися з чарами злої Снігової королеви , визволяли ялинку, Діда Мороза  та Снігуроньку. Багато веселих новорічних пісень, танців, ігор створювали  незабутню святкову атмосферу. Дітки-актори були центром уваги і сяяли  усмішками від гучних аплодисментів батьків та гостей. І, звичайно ж,
добро, сміливість та взаємодопомога подолали зло , ялинка засяяла вогнями,  а Дід Мороз подарував дітям іграшки та солодкі подарунки.  Святкування  Нового року в дитячому садочку пройшло весело, змістовно та цікаво. Всі  присутні отримали море насолоди та купу позитивних емоцій, додому  поверталися зі справжнім новорічним настроєм.   Колектив дошкільного закладу, батьки та вихованці щиро вдячні  депутату районної ради Звєрову Віталію Володимировичу, заступнику  директора ТОВ «Білоусівка» Бабенко Віталію Володимировичу за  карнавальний костюм Діда Мороза, іграшки та солодкі подарунки до Дня  Святого Миколая та Новорічних свят. Також дякуємо члену виконкому Дорошівської ОТГ Тряско Михайлу Михайловичу за допомогу в підготовці   до новорічного свята.
Нехай новорічні дива справдяться у кожній оселі.

Завідувач ДНЗ «Зірочка» Дроздова В.Г.


 

 « повернутися до списку новин