Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з нагоди Дня Місцевого Самоврядування

Дата: 07.12.2017 09:44

Шановні колеги! Депутати, члени виконкому, працівники апарату Дорошівської ОТГ. Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. З травня місяця 2017 ми разом, як Об’єднана Територіальна Громада,  упевнено прямуюємо до розбудови спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування. І я щиро вдячний кожному з учасників цього процесу за ініціативність, активність, підтримку та розуміння необхідності та незворотності цього курсу.

Переконаний, що наша громада з кожним роком буде ставати все сильнішою. Також дякую керівництву Вознесенської РДА, депутатам Вознесенької Районної Ради, та депутату обласної ради Олександру Костянтиновичу Терещенку за всебічну допомогу у розвитку нашої громади.

Сьогодні люди в нашій громаді вже відчувають результат реформи децнтралізації. Ми отримали більше повноважень, але разом з тим і більше відповідальності. Тепер ми самі, жителі громади, відповідальні за наш добробут та майбутнє.  Попереду на нас очікують, розвиток місцевої інфраструктури, покращення надання якісних послуг населенню та підвищення його добробуту.

Бажаю усім нових досягнень та подальших здобутків.

Вірю, що спільно ми збудуємо справжнє європейське місцеве самоврядування.

Слава Ісусу Христу.

Слава Україні.