КУПАЛЬСЬКА НІЧ - ЧАРІВНА НІЧ

Дата: 14.07.2017 10:05

Купальські ночі чарівні і незабутні, плетіння вінків,  хороводи та пісні, все - це є символами свята Івана Купала. Жителі сіл Білоусівки та Дорошовки не забувають про свято Івана Купала, кожен рік 6 липня біля річки Південний Буг збираються жителі сіл та гості та споглядають цікаве фольклорно - обрядове дійство. А все починається з ранку, дівчата та хлопці одягнені в українські костюми обїзжають село на коневі з підводою, яку кожен рік надає житель села Спанатій В.І., дівчата та хлопці запрошують жителів села на свято. А в вечері о 21 годині починається все чарівне дійство. дівчата ведуть хороводи, вокальна група співає купальські пісні, Водяний зі своїми Русалками такоє не забуває про свято. Купайлиця запрошує на свято господарів свята Мавку та Лісовичка, і ось уже палає багаття, хлопці палять опудало Купайла. А після фольклорного дійства всі баєаючі пригощаються кулешем, свято не закінчується до ранку.