Об'єднана громада турбується про дітей.

Дата: 14.07.2017 10:25

Турбота  про дітей – головна умова розвитку громади.

Одним з пріоритетних завдань дошкільного закладу є     створення і забезпечення умов для збереження здоров’я та безпечного перебування малюка в дошкільному закладі, попередження явищ, які несуть в собі  загрозу    (проникнення на територію сторонніх осіб, тварин, руйнування конструкцій тощо)

З метою  забезпечення умов для збереження здоров’я та безпечного перебування малюка в дошкільному закладі,територію дошкільного закладу  необхідно огороджувати парканом ( п.2.8 ч.ІІ Державних санітарних норм та правил  «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей»).

Після поновлення роботи  Білоусівського  ДНЗ «Зірочка» у 2004 році,  огородження території   закладу було постійною  проблемою: завжди не вистачало коштів.  Мали надію , що кошти знайдуться  у нової   об’єднаної  громади, адже турбота про дітей була одною з пріоритетних передвиборчих  тез  сільського голови  Ігнатова О.А.  Радіємо, що не помилились.   Маємо перші позитивні результати об’єднання : за пропозицією сільського голови та одноголосною підтримкою депутатів сільської ради , було виділено кошти на   будівництво  огорожі Білоусівського дитячого садочка , а з 7 липня вже  розпочалися роботи.

Щиро дякуємо  всім за турботу про  діток  та бажаємо подальших успіхів , розвитку та процвітання нашій об’єднаній  громаді.

Завідувач Білоусівського ДНЗ «Зірочка»  Дроздова В.Г.