Святкування 8 Березня у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»

Дата: 16.03.2018 11:15

Нарешті , після холодної  зими, настав  довгоочікуваний  березень – пора дзвінких краплинок , веселого вітерцю та   перших квітів, зігрітих яскравими сонячними променями.  Разом з ним завітало до нас свято весни, надії, краси та любові – Міжнародний жіночий день 8 Березня.

Вихованці Білоусівського ДНЗ «Зірочка» з  нетерпінням чекали на свято та  старанно готувалися до нього: своїми руками готували вітальні листівки,  вивчали вірші, танці, інсценівки щоб привітати своїх   найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь ,бабусь, сестричок.

Святковий  захід  в дошкільному закладі відбувся  7 березня. В цей день у дитячий садок завітало багато гостей. Їх, у яскраво  прикрашеній груповій  кімнаті, зустрічали  радісні  діти, які  перетворилися на маленьких творців добра і краси.  Мами зачудовано вгадували свої портрети, розглядали виставку малюнків  «Мама – весна»  де дітки за допомогою олівців та фарб  відтворили свої  почуття та уявлення про сім ‘ю ,весну, життя  та радість. Під час виступів  вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками,   майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. Частівки та  гуморески додавали веселого настрою, а ліричні пісні, «Танок з серцями», яким діти висловили свою любов,  бажання завжди оберігати    мамине  серце,   розчулили   присутніх до сліз.

Багато ніжних , добрих слів, сердечних побажань  прозвучало в цей день. Зі святковим  привітанням завітав на свято  сільський голова Ігнатов О.А.  Олександр  Анатолійович  висловив   щирий захват красою  та чарівністю  жінок,   побажав всім  здоров’я, миру, радості та благополуччя.

Мами та бабусі були щиро вражені привітаннями,талановитими виступами своїх дітей, доброзичливою атмосферою свята. А  діти раділи тому, що  змогли подарувати ще одну краплинку радості та щастя своїм рідним.

Завідувач ДНЗ «Зірочка»     Дроздова В.Г.