Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з нагоди Дня Весни

Дата: 06.03.2018 11:50

Дорогі жінки - матері, дружини, доньки! Вітаю вас з святом Весни. Бог створив всіх вас прекрасними. Без вас світ не був би таким чудовим. Завдяки вашій турботі ми пройшли крізь зимові випробування і зараз входимо в нове життя, повне світлих сподівань і надій. Ви, наші жінки - справжні берегині сімейного вогнища.

Щоранку ласкавим словом ви даєте нам, чоловікам, натхнення на весь робочий день. І, відчуваючи вашу підтримку, ми завжди готові захистити вас. Будьте щасливі, а ми разом з вами будемо окриленими щирими бажаннями зробити хоча б щось, щоб світ став більш справедливим і добрим. Ми пишаємося Вами і любимо Вас! Любові вам, радості, поваги та Божого благословіння. Щиро ваш Олександр Ігнатов.