Прощальний бал для випускників ДНЗ "Малятко"

Дата: 25.05.2017 13:45

25 травня 2017 року в Дорошівському ДНЗ «Малятко» відбувся прощальний бал для випускників.

Так- так, справжній бал! Урочисте, яскраве подвір’я, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, теплі слова, розмаїття пісень і танців - все це створило справжню святкову атмосферу! Хвилюючим моментом було для випускників їх урочисте представлення - адже для них таке свято вперше. Вітальні слова звучали від вихователя-  НягуЛ.І. та помічника вихователя - Шпаргаленко Л.П., які стали для вихованців другими мамами, порадниками та друзями.

Щиросердечно привітала випускників і вручила перші дипломи випускникам  завідувач закладу  - Міщенко О.О.  Також на  свято   до малечі, окрім батьків і рідних, завітав голова Дорошівської ОТГ Ігнатов Олександр Анатолійович  та із словами привітання   звернувся до маленьких випускників та їх батьків. Олександр Анатолійович  привітав малят  із їхнім першим у житті випускним, й побажав міцного здоров'я, щастя, радості, мирного неба, успіхів та удачі у навчанні, яке розпочнеться кроком у дорогу знань  з 1 вересня 2017 року.  Їхнім батькам - витримки та терпіння  і щоб батьківське плече було для дітей завжди опорою та оберегом. Та не сподіваним сюрпризом для дітей стали подаруночки з необхідним шкільним приладдям, які вручив кожному маленькому випускникові  голова Дорошівської ОТГ . ВІд імені батьківського комітету словами  вдячності за своїх дітей, за належне виховання та чудову дошкільну підготовку висловив Солощенко О.М. Свято дійсно вдалося, приємно було дивитися на дітей, очі яких горіли радістю. А батьки втирали сльози щастя спостерігаючи з любов’ю  за своїми принцами і принцесами.

Бажаємо нашим випускникам, щасливої дороги в широкий світ, здійснення всіх їхніх мрій, і завжди залишатися такими веселими, розумними, кмітливими і артистичними.. Хай зустрічаються на їхньому  шляху тільки хороші люди.  Щасти Вам!

Адміністрація ДНЗ.