Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Ознаки справжньої громади

Що робити коли договір з Центром зайнятості ще не підписаний (йде процес об’єднання двох сільських рад в одну), а бур’ян не чекає і росте? Вихід завжди знайдеться!

           З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища,  за ініціативи сільського голови об’єднаної Дорошівської громади Олександра  Ігнатова, 25 травня в селі Білоусівка проведено весняну толоку. До прибирання єдиною командою на чолі з сільським головою вийшли працівники соціальної сфери села, учасники АТО, небайдужі жителі села. 

           Спільними зусиллями    обкошено значну територію трави  в сільському парку, біля об’єктів соціальної сфери села та  в Свято-Покровському дендропарку села Білоусівки ; учасники толоки  працювали з задоволенням та завзяттям.

         Робота з впорядкування села  не завершується після проведення весняної толоки , вона  планомірно   триватиме  впродовж усього року.  Без співпраці з громадою навести лад досить важко, тож давайте зробимо все, щоб  наші села були красивими, впорядкованими  та комфортними для проживання. Ніхто, крім нас самих, не зробить наші села чистішими.

      Звертаємося до всіх жителів об’єднаної територіальної громади  долучитися до проведення  толоки по благоустрою, наведенню порядку біля власних осель.

   Дякуємо  депутату районної ради, керівнику  ТОВ «Белоусовка» Дятлову Володимиру Миколайовичу за надання бензину  для   мотокіс  та  всім членам громади, які долучилися  до проведення весняної толоки.

Заступник с/г Котляр О.В.« повернутися до списку новин