Бібліотечні зустрічі у Дорошівській школі.

Дата: 20.02.2018 15:12

У Дорошівській школі пройшов  заклад "Бібліотечні зустрічі"  для учнів першого класу.

Що таке бібліотека?

Це домівка для книжок.

Що ж, до неї недалеко:

Два квартали за ріжок.

Активне, творче ставлення школярів до навчання, рівень їх знань у різних сферах науки, техніки, культури великою мірою залежить від розвитку пізнавальних інтересів, самостійності мислення, прагнення до самоосвіти.

У процесі формування цих якостей важливу роль відіграє книжка. Але книжка вчить тільки тоді, коли учень уміє працювати з нею, вміє її читати. У Дорошівській загальноосвітній школі  вже стало традицією проводити бібліотечні зустрічі  для учнів перших класів, на яких бібліотекар Микитюк О.П навчає дітей шанобливого ставлення до книг.  Проведені ігри, розгадування загадок, ребусів, інсценізації казок, книжкові виставки. Діти з захватом приймали участь в конкурсах.

Можемо сказати з впевненістю, що шкільна бібліотека в майбутньому  збереже за собою провідну роль в освітньому процесі школи.

Книги дружать з дітворою, полюби їх у житті — і улюблені герої будуть друзями в путі. Сторінки книжок завітних всіх нас доброму навчать — працювати і учитись, і Вітчизну шанувать.

Прес – центр Дорошівської ЗОШ