Дорошівка пишається призовими досягненнями нашої чоловічої волейбольної команди "Воля".

Дата: 23.02.2018 15:29

З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в Дорошівці було створено волейбольну команду   під назвою «Воля».

Крокувати сходинками до спортивного Олімпу  деякі спортсмени  розпочали ще у шкільному віці. Команда брала участь у сільських та районних змаганнях.  Спортивні досягнення  спортсмени демонстрували в усіх видах спорту. Про високий рівень підготовки спортсменів  цієї команди стало відомо за межами села Дорошівка. Головним тренером збірної  з волейболу є Коврига О.О.,  який є також вчителем Дорошівської ЗОШ. Серед спортивних здобутків не одноразові  призові місця  в сільських та районних змаганнях. 10 лютого 2018 відбулись змагання, які проводила  РФСО ″Колос″ серед чоловічих команд в місті Вознесенську , де наша команда «Воля» посіла призове місце, а вже 11 лютого була запрошена на ″Кубок чотирьох″ міста Вознесенськ, де також посіла одне з призових місць.

«Воля» стала гордістю села Дорошівка. Спортсмени часто відвідують навчальний заклад, що відкрив їм шлях у великий спорт, дав путівку в самостійне життя. Адже сходинки до спортивних вершин розпочиналися в них саме зі шкільного порога.