Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Зустріч з директором Вознесенського міськрайонного центру зайнятості

Сьогодні, 10 квітня,  директор Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ірина Ларченко з робочим візитом завітала до  Дорошівської ОТГ.  

Значно активізувався процес створення об’єднаних територіальних громад у Вознесенському районі в ході якого вони отримали управлінську, ресурсну, а головне фінансову незалежність. Досить активно в цьому напрямі працюють активісти Дорошівської громади в якій продовжується створення нових структурних підрозділів. Так 4 квітня у будівлі сільської ради відбулась нарада робочої групи для розроблення Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради та розроблення структури вказаного відділу, який передбачає створення 6 нових робочих місць.

    В ході зустрічі з Дорошівським сільським головою Олександром Ігнатовим, Ірина Ларченко поінформувала про послуги та всі наявні можливості державної служби зайнятості, акцентувала увагу голови на створенні нових робочих місць на території Дорошівської ОТГ, звернулась до голови з пропозицією активізувати співпрацю щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, організації професійного навчання та підвищення кваліфікації мешканців громади, у тому числі і за сприянням державної служби зайнятості.« повернутися до списку новин