Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

День довкілля у Білоусівській школі

День  довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з наказом Президента  «Про День довкілля». Цього дня громадські організації проводять заходи спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища: очищення водних джерел, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Екологічна програма ООН є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

 

    У  Білоусівській ЗОШ пройшов місячник охорони навколишнього середовища та благоустрою. Школа взяла активну участь в проведенні суботнику з благоустрію території села, під час  якого прибиралися вулиці, на території школи  пофарбували огорожу, побілували дерева, висадили овочі на шкільній ділянці.

     Усі класи взяли активну участь в акції «Квітни, рідна школо!» та «Посади дерево». Наші учні висадили 900 тюльпанів. Перше місце у цій акції поділили між собою  3 (кл. керівник Пронтенко Т.О.) та 10 (кл. керівник Дрозд Ю.А.) класи. Посадили 16 яблунь, які поповнили шкільний сад. У школі пройшли бесіди з екологічних знань, конкурс малюнків «Збережи природу землі», виставка поробок на екологічну тематику. У конкурсі малюнків І місце посіла учениця 8 класу Машевська Каріна (кл. керівник Бабенко С.Л.). Активну участь у виготовленні поробок "Квіти збережіть,  паперовий букет зробіть» та виготовленні пам’ятки «Пам’ятка друга природи» взяли  учні 3 класу (кл. керівник Пронтенко Т.О.).

   Біля школи гарно квітнуть весняні квіти, радує око прибране шкільне подвір’я.

                                                                   Педагог-організатор Коберняк С.В.

 « повернутися до списку новин