Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Проведення «Екологічного марафону» в селі Дорошівка.

Впродовж квітня та травня по всій Україні проходить «Екологічний марафон». В рамках проведення екологічного суботника були  проведені заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій прилеглих до будівель та приміщень об’єктів соціальної сфери села. 21 квітня на території Дорошівського будинку культури  «Екологічний марафон» зібрав небайдужих, до чистоти рідного села, мешканців.   

Цей захід  став доброю нагодою преобразити куточок нашого села. На благоустрій  території зібралися працівники Дорошівської сільської ради, будинку культури, члени виконкому, депутати та активні жителі села. Спільними зусиллями очистили територію навколо будинку культури від паростків, трави та застарілого сміття. На очищеній території встановили стовпи для волейбольної сітки та, навіть, провели волейбольний матч.

Всі учасники від душі попрацювали та отримали багато позитивних емоцій. Бажаємо висловити особливу подяку за підтримку підприємцям: Деланяну А.М., Ройченко В.Н, Макогону О.В., Колотюк Н.А.  

«Екологічний марафон» триватиме протягом травня місяця, просимо всіх жителів  долучитися до благоустрою прибудинкових територій та вулиць села. Давайте будемо поважати один одного і утримувати своє рідне село у чистоті та порядку.« повернутися до списку новин