Вознесенський район, Миколаївська область

День захисту дітей у Білоусівському садочку "Зірочка".

Коли у небі сонечко,   а в лузі квіти розквітають,  тоді усіх з прекрасним  святом - З Днем захисту  дітей вітають.

Всі ми з нетерпінням чекаємо  1 червня. В цей день починається  довгождана  радісна  пора – сонячне літечко.  А ще в цей день всі вітають дітей зі святом, Міжнародним днем захисту дітей.

Першого червня  в Білоусівському  ДНЗ «Зірочка» було гамірно та весело.  Діти перетворювалися на  казкових героїв , гралися у веселі ігри, відгадували цікаві загадки , активно змагалися у конкурсах, співали, танцювали.  Під час зображувальної хвилинки   втілили в яскравих  малюнках  своє бачення щастя , а за допомогою інсценізації казок «Про трьох  поросят», «Вовк та семеро козенят»  дітки  згадали про свої права  .

День захисту дітей   свято і дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ,  хто піклується про них,робить усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним.

Тож, за доброю традицією, дітей  зі святом     привітав  і потішив  іграшками та солодощами  директор ТОВ «Білоусівка» Звєров Віталій Володимирович .  Яскраві ляльки, різноманітні автомобілі, трактори, дитячий посуд, м’ячі – радості дітей не було меж. А  щоб  дітки виховувались в   безпеці,  Віталій Володимирович  подарував дитячому садку  протипожежне покривало  та  кухонні дошки.

Також завітав у садочок   та привітав дітей   Сліпченко Олег Володимирович.

Він подарував дітям смачні цукерки та печиво, якими вони  так полюбляють ласувати .

Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки.

Щиро дякуємо  всім, хто  своєю небайдужістю засвітив посмішки на дитячих обличчях, підтримав віру у добро та  зичимо   всіляких гараздів, міцного здоров’я, родинного щастя та достатку, професійних успіхів.

Завідувач ДНЗ «Зірочка» Дроздова В.Г.