Найкраще свято Дитинства в історії села Білоусівки.

Дата: 05.06.2018 10:44

Цьогоріч святкування Дня захисту дітей в с. Білоусівка відбулося з небаченим розмахом. Під приємним враженням – після святкування  річниці Дорошівської  Громади, яке відбулося 1 червня в с. Дорошівка, діти та дорослі  продовжили святкування 2 червня у с.Білоусівка.

Всі діти та дорослі поринули в загадковий світ дитинства. Цікаві ігри, веселі конкурси з призами, яскравий аквагрим, безкоштовні соки, морозиво, гірка-батут, дитяча фотозона – все уе створювало приємну та радісну атмосферу. Всі спостерігали за щасливими дітлахами, в яких очі сяяли радістю.

Всі жителі села Білоусівка дуже вдячні нашому сільському голові Ігнатову О.А., що такими святами єднає всіх мешканців Дорошівської Громади. Адже кожен житель наших сіл відчуває себе потрібною та незамінною частинкою рідної Громади.

Звичайно, свято не набуло б такого розмаху без спонсорської допомоги ТОВ «Белоусовка» - керівники Звєров В. В. та Бабенко В. В., які оплатили гірку-батут для дітей. Соками та морозивом забезпечили свято Котляр С.А., Крючкова І.І., Бабаєв Е. А чудеса аквагриму всім подарувало ФГ Уткіна О.М.

Дорошівська сільська рада та жителі с. Білоусівка дуже вдячні вам за допомогу в проведенні такого незабутнього свята для наших діток.

Прес-служба Дорошівської ОТГ