14 червня о 14.00 відбудеться XV позачергова сесія VII скликання в адміністративній будівлі с. Дорошівка

Дата: 07.06.2018 10:49

на ХУ  позачергову  сесію , яка відбудеться 14.06.2018 року о 14.00

в адміністративній будівлі с. Дорошівка.

1.Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

3. Про нарахування премії сільському голові у 2018 році. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

4. Про нарахування матеріальної допомоги сільському голові в 2018 році. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

5. Про затвердження положення про відшкодування суми доходів отриманих стороною від використання безпідставно набутої земельної ділянки у вигляді несплаченої орендної плати. Доповідач начальник відділу архітектури земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..