11 липня о 14.00 відбудеться XVI чергова сесія VII скликання в адміністративній будівлі с. Білоусівк

Дата: 25.06.2018 11:47

на ХVІ  чергову  сесію , яка відбудеться 11.07.2018 року о 14.00

в адміністративній будівлі с. Білоусівка.

1.Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

3. Про  погодження передачі земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

4. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки . Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

5.  Про  встановлення ставок  та пільг із сплати земельного   податку. Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

6.  Про затвердження Положення щодо порядку продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах у Дорошівській сільській раді. Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

7. Про інвентаризацію земель  під об’єктами  нерухомого майна комунальної власності.  Доповідач: Урбанович І.І., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ.

8. Про затвердження Статуту КП «Добробут»

9. Різне.