Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ ВЛІТКУ

Літо вже перетнуло лінію екватору. Настав час перейматися, як не замерзнути взимку, при цьому максимально заощадити сільський бюджет. Літні місяці – найкращий час, щоб утеплити оселю, особливо коли у цій оселі тривалий час перебувають маленькі діти.

 

    Дорошівський заклад дошкільної освіти «Малятко»  знаходиться у приміщенні, яке є одним із найстаріших у Дорошівській громаді. Потреба у закладі  досить  значна,  оскільки у садочку займається 60 вихованців, немало дітей перебуває у черзі.

      Закони України «Про освіту» та «Про дошкільну освіту» визнають провідну роль дошкільної освіти, як обов’язкової первинної її складової.

Перед працівниками ЗДО «Малятко»  поставлені завдання  створити безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечити їх дотримання. Розвиток дошкільної освіти, підвищення її якості, виховання здорового майбутнього покоління є особливо важливим завданням для Дорошівської об?єднаної територіальної громади. Хочеться створити для наших дітей  умови навчання і проживання не гірші ніж у Європі.

  Звісно, десятиріччями накопичувалися проблеми «з бородою», що хвилюють жителів сіл Білоусівка і Дорошівка. Але дружньою для дітей завжди є наша громада. У короткий час було складено проект з енергозбереження вартістю 74000 грн. За сприяння депутата обласної ради Ташлика Г.В. цей проект вдалося реалізувати. Геннадій Володимирович не вперше не відмовляє у допомозі дітям. Його допомога є відчутною і у школах, і у садочках, і у будинку культури.

    Відтепер у дитячому закладі «Малятко» не лишилося жодної старої дерев’яної рами. Роботи проведені в групах, у кабінетах та коридорах. Стало відчутно комфортніше, тепліше й світліше. Але основне, що встановлення металопластикових вікон дає значну економію тепла, зміцнить матеріально-технічну базу закладу, дітям стане затишніше.  Адже старі вікна були в дуже занедбаному стані, ними неможливо було користуватися.

   Звичайно, покращився і зовнішній вигляд закладу. Тож тепер наш садочок  має сучасні просторі вікна (всього їх замінено 13). Звичайно, ще потрібен час на відкоси, штукатурку й фарбування. Ці роботи займуть небагато часу.

   Так,  варіантів,  як зберегти тепло і не замерзнути взимку, є чимало, тому варто зробити все для того, щоб наша малеча займалася у теплих приміщеннях.

 

Дрозд Н.В., начальник відділу освіти,

культури, молоді та спорту

Дорошівської сільської ради« повернутися до списку новин