УВАГА! Жителям сіл Дорошівка та Білоусівка.

Дата: 08.08.2018 14:40

Звертаємо Вашу увагу, що  31 СЕРПНЯ поточного року  спливає  термін другого етапу  приймання Дорошівською сільською радою від фізичних осіб відповідних  документів для нарахування дотації за утримання ідентифікованого та зареєстрованого  в установленому порядку  молодняку великої рогатої худоби  до 13 місячного віку, який народився  у їх господарствах.

В зв'язку з цим, та з метою  своєчасного узагальнення  поданих  фізичними особами матеріалів  та надання   відомостей до департаменту  просимо вжити відповідних заходів щодо подання необхідних документів власниками  поголів'я молодняка великої рогатої худоби до 31.08.2018 року.