ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Дорошівського закладу дошкільної освіти «Малятко» Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області

Дата: 10.09.2018 10:34

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Дорошівський заклад  дошкільної освіти  «Малятко» Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області;

вул. Свірьопкіна, 210, с.Дорошівка, Вознесенський район, Миколаївська область, 56571.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор.

Посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови № 373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

На посаду керівника закладу дошкільної освіти призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, користується комп’ютером на рівні користувача, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду керівника закладу дошкільної освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних
даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія;
- копія паспорта громадянина України;

- копія ідентифікаційного номера;

- особовий листок з обліку кадрів;
- копія документу про освіту;

- фотографії 3х4
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж
роботи (на посаду керівника закладу освіти педагогічного стажу не менше трьох років);
- мотиваційний лист довільної форми;
- перспективний план розвитку закладу, на посаду керівника якого оголошено конкурс (на 2 роки-якщо учасник вперше претендує на посаду керівника та на 6 років-якщо учасник займав відповідну посаду), що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо.

Усі документи подаються державною мовою.
Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її
професійні та/або моральні якості.
Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

До конкурсу не допускається особа, яка:

- претендує на посаду керівника одного й того ж закладу освіти більше, ніж на другий термін;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- не володіє державною мовою;

- подала документи у неповному обсязі;

- не здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Подання документів здійснюється до відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради відповідальній особі Коберняк Світлані Вікторівні за адресою:

с. Білоусівка, вул. Димитрова, 9, Вознесенського району, Миколаївської області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  06 вересня по 06 жовтня 2018 року – подання претендентами документів;

з 08 жовтня по 10 жовтня 2018 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти;

11 жовтня 2018 року – конкурсний відбір здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері дошкільної освіти; презентації перспективного плану розвитку закладу; співбесіди з конкурсною комісією. У разі наявності одного кандидата на посаду керівника конкурс не проводиться, претендент призначається відповідно до рішення конкурсної комісії за результатами презентації перспективного плану розвитку закладу та  співбесіди.

- 12 жовтня 2018 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору та оприлюднення результатів на офіційному веб-сайті засновника, веб-сторінці відділу ОКМС Дорошівської с/р.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Коберняк Світлана Вікторівна

s.v.koberniak@gmail.com