Вознесенський район, Миколаївська область

Вітаємо із Днем захисника Вітчизни!

Дорогі жителі Дорошівської громади!    Вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни!                     Це справжнє свято мужності й самовіданності, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду.

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям,воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.