Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Шановні трудівники села Дорошівської об’єднаної територіальної громади! Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

      У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

      Висловлюємо щиру подяку  усім одноосібникам, фермерським господарствам,     ТОВ «Белоусовка»,               ПП Звєров В.В.,ТОВ «Дружба» за чуйність та небайдужість до проблем громади та надання матеріальної допомоги  для організації  громадських  заходів.

       Бажаємо всім сільським трудівникам  Дорошівської  об’єднаної територіальної громади  міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

     Від щирого  серця  та  з великою радістю в душі присвячуємо Вам ці віршовані стрічки:

Колоситься стигле жито в полі,
Дозрівають яблука в садах,
Скільки є терпіння і любові
В ваших вмілих лагідних руках,
Що дбайливо землю обробляють,
Та збирають добрий урожай,
Ми сьогодні щиро вас вітаєм,
Вам сьогодні море  привітань,
Щоб було міцним, як сталь, здоров’я,
Добрий хист, терпіння, мир і лад,
З днем сільського господарства, любі,
Для країни ви — безцінний клад!« повернутися до списку новин