Святкова ялинка у Вознесеньському БК до Дня святого Миколая.

Дата: 19.12.2018 12:59

19 грудня дітки Дорошівської громади мали можливість відвідати святковий захід до Дня святого Миколая у Вознесенському Будинку Культури.  До дітей завітали  казкові герої  та  сам святий Миколай.  Чарівна вистава порадувала діточок, та зарядила позитивними емоціями.

Дітей привітали:  Панова Т. М.  (перший заступник голови Вознесенської районної   державної адміністрації з політико-правових та гуманітарних питань, житлово-комунального господарства, будівництва, енергетики, транспорту та зв’язку) та Білоконь І.В. (заступник голови райдержадміністрації), та передали гарні подарунки для всіх дітей пільгової категорії району .