МАЛЕНЬКІ ДИВА У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 21.12.2018 10:27

За підтримки Миколаївської ОДА та сільського голови Олександра Ігнатова діти пільгових категорій Дорошівської громади мали змогу вперше в житті відвідати Академічний український театр драми та музичної комедії у м. Миколаєві.

Наші дітки спостерігали за святковим дійством з великим захватом. Професійні актори подарували всім присутнім незабутні враження та відкрили чудовий світ мистецтва для кожного маленького глядача.
Всі поверталися додому з чудовим, святковим настроєм і солодкими подарунками.

На добрих справах тримається світ,
Про це забувати ніколи не слід!
Зі святом!