Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Святкові подарунки та дива для школярів.

Обласний депутат Ташлик Г.В.,надав  депутатську допомогу у вигляді комп'ютерів.  Учні молодших класів отримали 8 сучасних комп'ютерів. А для відмінників навчання, переможців олімпіад і конкурсів, лідерів шкільного самоврядування напередодні дня св. Миколая особливий дарунок - білети у театр.


Школярі щиро радіють. Сьогодні, коли технології стрімко розвиваються, діти мають опановувати інформатику на якісній техніці, яка, перш за все, має бути у достатній кількості. Адже від цього залежить якість освіти учнів, їх підготовка до олімпіад та конкурсів, як районного, так і обласного рівнів, у яких вони систематично беруть участь і здобувають перші місця, а також всебічний розвиток школярів. 

Поїздка у Миколаївський театр на виставу стала можливою завдяки спільній праці обласного депутата Ташлика Г.В., відділу ОКМС та Дорошівській сільській раді. Наші дітки спостерігали за святковим дійством з великим захватом. Професійні актори подарували всім присутнім незабутні враження та відкрили чудовий світ мистецтва для кожного маленького глядача.
Всі поверталися додому з чудовим, святковим настроєм і солодкими подарунками.
Дякуємо за турботу!

Парижняк О.А., заступник з ВР 
Дорошівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 
Дорошівської с/р« повернутися до списку новин