Вознесенський район, Миколаївська область

Шановні мешканці Дорошівської ОТГ, дорогі в Господі брати і сестри!

«Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили!» (1 Ів. 4:9)

Сердечно вітаю вас із Різдвом Христовим і Новим роком!

Прихід Христа на землю подарував смертній людині нетління і вічність разом із Ним у славі. Кожному без винятку Він дав можливість ще тут на землі надбати нове, змінене Богом життя.

Ми відзначаємо свято великої близькості Бога до людини! Він       є силою слабких, надією безнадійних, прозрінням незрячих.

Величаймо Його за неосяжну тайну боговтілення, явлення Вічного Бога, Який через народження входить в обмежену людську історію. Він переймає усі наші болі і немочі, бере на Себе весь тягар людських пороків. Слава Йому за це!

Завітайте з радісною різдвяною звісткою до сусідів і друзів, рідних і знайомих, усіх тих, хто шукає правди, хто сумує через втрату, хто розпач не лікує надією, хто потребує вічного спасіння.

Благословенного вам Різдва і щасливого 2019 року!

Христос народився! Славімо Його!