Родина - це найцінніше, що є у житті.

Дата: 11.01.2019 11:22

Дорошівський сільський голова Олександр Ігнатов долучився до флеш-мобу, ініційованого губернатором Миколаївщини Олексієм Савченко та завітав із солодкими різдвяними подарунками до прийомної сім'ї з Дорошівки.

У родині Івана та Світлани Довганюк виховуються Сашко та Сергій - двоє дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже діти, що втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов'язки, потребують родинного тепла і виховання. Ця родина є гарним прикладом того, що добро, милосердя, співчуття та безмежна любов вміють творити дива! Кожна дитина в цій родині відчуває ласку, тепло, турботу та щастя, що має справжню сім'ю.
"Вкотре переконався, що чужих дітей не буває! Кожна дитина в світі має право на сімейний затишок та люблячу родину" - коментує Олександр Ігнатов.
Дякуємо за гарний флеш-моб!
Передаємо далі всім небайдужим! Пам'ятайте, добро повертається сторицею!