Новенький екскаватор ЕО-2621 на базі трактора МТЗ 82.1 вже у Дорошівській ОТГ!!!

Дата: 15.01.2019 16:06

Новенький екскаватор ЕО-2621 на базі трактора МТЗ 82.1 вже у Дорошівській ОТГ!  Останнім придбанням сільської ради за кошти інфраструктурної субвенції став екскаватор для КП"Добробут" вартістю 874285,00 грн. Підтримка уряду надає великі можливості для розвитку молодих громад, які добровільно об'єдналися завдяки реформі децентралізації влади в Україні.

Зокрема, направлені досить великі кошти для розвитку комунального господарства в селах. Нагадаємо, що за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році також був придбаний трактор Беларус-892 з комплектуючими до нього на суму 720000,00 грн. для покращення технічної бази КП "Добробут". Приємно зазначити, що саме цей трактор з відвалом для снігу вже був задіяний у розчищенні цьогорічного снігу на території громади. Сподіваємося, що український уряд і надалі йтиме визначеним шляхом, тому що державна підтримка є дуже важливою частиною ефективної роботи таких маленьких громад, як наша.