Про птахів дбаємо, світ природи оберігаємо

Дата: 08.02.2019 15:53

Про птахів дбаємо, світ природи оберігаємо

Турбуватися про друзів - пташок вже стало доброю традицією для вихованців Білоусівського ЗДО «Зірочка» Дорошівської с/р. Навесні  разом з батьками виготовляють  та розвішують шпаківні, а взимку - годівнички. Діти із задоволенням наповнюють їх смачним та різноманітним насінням.

А цього тижня педагогічні працівники Дроздова В.Г. та Олійник О.І. організували проведення  у дитячому садочку акції «Пташка в гості прилетіла – допомоги попросила».  Адже зима все лютіше  демонструє свій  характер: понамітала заметів, скувала льодом  землю. Все заховано під снігом, нічим пташині поживитися. Щоб допомогти своїм  пернатим друзям, діти  разом з вихователями наліпили для пташок «смаколиків» з насіння, борошна, крупи, сала і порозвішували їх на деревах та кущах. Таке частування снігом не замете, вітром не знесе.

Найшвидше знайшли  смачні подарунки синиці. Ох і щебету було! А дітки  радіють  -  адже врятували пташок  від голоду.

В.Г. Дроздова, директор Білоусівського ЗДО

«Зірочка» Дорошівської сільської ради