Рухаємося далі!

Дата: 11.02.2019 08:21

Рухаємося далі!

Нагадуємо, що оформлення громадських пасовищ - це один з пріоритетних напрямків розвитку Дорошівської ОТГ у майбутньому.
Відбулася зустріч сільського голови Олександра Ігнатова з мешканцями Білоусівки, щодо виготовлення документації на три ділянки для випасання худоби.
Землевпорядник сільської ради ознайомила присутніх з порядком оформлення громадських пасовищ. Потім було обрано уповноваженого для подальшої роботи в цьому напрямку. Сільський голова зауважив, що сільська рада буде намагатися залучати власні та спонсорські кошти, щоб допомогти в оплаті за документацію.