Продовжуємо роботи по благоустрою громади!

Дата: 26.02.2019 15:11

Продовжуємо роботи по благоустрою громади!

Весна дарує нам відчуття свята, адже відроджується природа, що нагадує нам віковічну істину – життя продовжується і воно прекрасне.

Поліпшення погодних умов уже дозволяють досить активно працювати над благоустроєм територій, у тому числі й придорожніх узбіч.

Кожного разу коли  проходять дощі чи починається весняна відлига пішоходи по вул. Миру в с. Дорошівка змушені йти по проїзній частині, так як узбіччя перетворюється на непрохідне болото.  Тому, з метою уникнення порушень правил дорожнього руху пішоходами, убезпечення від автомобільних аварій та покращення сфери благоустрою, сільською радою було вирішено провести роботи по благоустрою на найбільш проблемній частині узбіччя дороги Н-24 (ділянка від Дорошівського будинку культури до дороги в напрямку амбулаторії). Допомогли нам у виконанні робіт приватний підприємець Макогон О. В., який забезпечив щебенем та ТОВ «НІКСАНСТАР 2», які забезпечили технікою для засипки узбіччя.

Завдяки спільній роботі та дружнім відносинам намагаємося створювати комфортні умови для жителів громади. Вже зараз пішоходи будуть спокійно крокувати  чистим, а головне безпечним узбіччям.

Нагадаємо, що одним з пріоритетних напрямків розвитку Дорошівської ОТГ є ремонт асфальтованих доріг та засипка доріг з грунтовим покриттям. Зараз чекаємо, щоб настала стабільна погода, для того, щоб почати засипати вул. Шкільна та вул. Продольна у с. Білоусівка.