ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської  сільської ради на 2020 рік»

Дата: 11.03.2019 13:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата оприлюднення 11.03.2019

Проект рішення Дорошівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» розроблено  постійною комісію сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 20120рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Дорошівської сільської  ради.

Адреса розробника, спосіб оприлюднення:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.  З проектом рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради за адресою: 56570, вул. Миру, 65, с. Дорошівка, т.9-41-69, e-mail: dorosh.vlada@ukr.net  та на офіційному сайті Дорошівської сільської ради.

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Дорошівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської сільської ради на 2020 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.

Голова постійної комісії з питань                                             Дрозд Н.В.

прав людини, законності, депутатської

діяльності і етики.

Голова постійної комісії з питань                                         Сліпченко О.В.

з питань бюджету, фінансів та планування

соціально-економічного розвитку.