Миколаївська обласна служба зайнятості організовує дистанційне навчання безробітних під замовлення роботодавців

Дата: 27.03.2019 15:41

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

(ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПАРАТ)

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, тел.(0512) 37-13-31,факс 37-02-14

Е-mail: zagal@ocz-mk.gov.uaWebhttps://mik.dcz.gov.ua Код ЄДРПОУ 03491441

Прес-реліз

За допомогою дистанційної форми навчання з початку року 58 клієнтів Миколаївської обласної служби зайнятості підвищили свою кваліфікацію під замовлення роботодавців – ФГ «ОРГАНІК СІСТЕМС», ФГ «Аргумент», ФГ «Владам» та ПСП Агрофірма «Роднічок». Про це розповів директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

«Дистанційне навчання – це сучасна форма набуття нових компетенцій в онлайн-режимі. Кожен з шукачів роботи, не виїжджаючи за межі місця проживання, зміг підвищити свій рівень знань, умінь та навичок у сільськогосподарській сфері, які відповідають вимогам роботодавців та гарантовано отримають бажану роботу», – пояснив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Навчання проводилося за напрямами «Агротехнічні заходи щодо вирощування та збирання овочів» та «Виконання весняно-польових робіт у фермерському господарстві».

Загалом з початку року професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили майже 3000  безробітних. Найпопулярніші професії – кухар, лицювальник-плиточник,  водій тролейбусу, трамвая, електрогазозварник, машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, перукар, манікюрник, бармен, адміністратор та інші.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua