ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ

Дата: 27.03.2019 16:05

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ
22 березня жителі Дорошівської громади віддали данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від нацистських окупантів.
Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
Шановні ветерани, низько вклоняємося Вам за мир і свободу! Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося Вами – своїми істинними героями.
Низький уклін Вам! І вічна пам'ять загиблим!

Відділ ОКМС Дорошівської с/р