"Безпека дітей понад усе!"

Дата: 10.04.2019 12:09

"Безпека дітей понад усе!"
Саме так звучить назва мікропроекту Дорошівської сільської ради, який був реалізований шляхом співфінансування Миколаївської облдержадміністрації та нашої громади, за підтримки обласного депутата Терещенка О.К. Проектом було передбачено придбання та встановлення огорожі у закладі дошкільної освіти "Малятко".
Нещодавно Олександр Костянтинович завітав до дитячого садка та разом із сільським головою Олександром Ігнатовим і директором Антоніною Куровською оглянули будівлю та прилеглу територію. Визначилися з проблемними питаннями, серед яких є потреба в заміні радіаторів, реконструкція та створення санвузла, облаштування ще однієї літньої альтанки для проведення свят тощо. Дорошівська сільська рада вже почала працювати в напрямку їх вирішення, підготувала деякі проекти для подачі на щорічний конкурс мікропроектів Миколаївської ОДА.
Сподіваємося, що цього року також зможемо залучити кошти з обласного бюджету та реалізувати плани щодо подальшої розбудови нашої рідної громади.