Служба зайнятості шукає кадри для суднобудівної галузі

Е-mail: zagal@ocz-mk.gov.uaWebhttps://mik.dcz.gov.ua Код ЄДРПОУ 03491441

ПРЕС-РЕЛІЗ

Служба зайнятості шукає кадри для суднобудівної галузі

Відродження СУДНОБУДІВНОГО ЗАВОДУ «ОКЕАН», поглиблення співпраці та підписання меморандуму - це ті питання, які сьогодні обговорювались під час робочої зустрічі директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонько з керівником заводу Станіславом Бібіком. На зустрічі також були присутні директор Миколаївського міського центру зайнятості Наталія Рябова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Вікторія Губіна та начальник відділу кадрів ТОВ «СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ОКЕАН» Алла Дорошенко.

«Завод почав працювати і працювати активно, на даний час заводу потрібно закрити 15 вакансій, нам потрібні люди робітничих спеціальностей – зварювальники, складальники. Готові прийняти до заводу людей з інвалідністю. Ми підприємство, що спеціалізується на будівництві і ремонті суден, займається виробництвом металоконструкцій і обробкою металу та перевалкою вантажів», – розповів С. Бібік.

«Перед нами стоїть задача допомоги в укомплектуванні вакансій. В короткий час за допомогою ярмарок вакансій та рекрутингових методик ми знайдемо саме тих працівників, які потрібні заводу, і відповідно до вимог, які зазначено у вакансіях. Крім того, ми можемо на ваше конкретне замовлення організувати навчання та підвищення кваліфікації претендентів на роботу» - наголосив Д.Оборонько.

Довідково: Протягом 1 кварталу поточного року підприємством було подано до центру зайнятості 67 вакансій, серед них: слюсар-ремонтник судновий, електрозварник, складальник корпусів металевих суден, газорізальник, майстер дільниці, такелажник судновий, охоронник, машиніст крана, трубопровідник судновий, кошторисник, машиніст вальцьових верстатів. Заробітна плата на заводі складає від 10 000 – 20 000 тис. гривень. Укомплектовано службою зайнятості протягом зазначеного періоду – 41 вакансія.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua