Робота продовжується! Визначилися з поточними проблемами!

Дата: 11.04.2019 15:41

Робота продовжується! Визначилися з поточними проблемами!
У ході чергового робочого візиту у нашій громаді перебував обласний депутат Олександр Терещенко. Насамперед його цікавили об’єкти соціально-культурної сфери Дорошівської ОТГ, до яких вже залучалися або є можливість залучити не лише місцеві кошти, а й кошти з обласного бюджету.
Разом із сільським головою Олександром Ігнатовим впродовж дня вони відвідали ряд об’єктів: оглянули школу, будинок культури-філію, ФАП, дитячий садок у с.Білоусівка, Центр культури та дозвілля і дитячий садок в с. Дорошівка, де вже, завдяки коштам місцевого та обласного бюджетів, виконано чимало робіт. Терещенко О. К. підкреслив, що всі завдання, які він ставить перед собою обов’язково намагається доводити до завершення. А із сільським головою обговорили наступні проекти, на які варто залучити кошти з обласного бюджету.
Слід зазначити, що кошти, виділені на Дорошівську ОТГ з обласного бюджету використовуються ефективно. І є сподівання, що за підтримки обласного депутата Олександра Терещенка, зможемо найближчим часом реалізувати ще декілька важливих для нашої громади проектів.