УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Дата: 15.04.2019 11:58

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів
 в межах 50 тис.грн.

Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

– мати статус учасника АТО;

– підготувати проект за встановленою формою.

До проекту для участі у Конкурсі додаються:

копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції.

–  копія паспорта громадянина України заявника;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в  Порядку, який розміщено на офіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту
населення Миколаївської обласної державної адміністрації
(https://drive.google.com/open?id=1FQWTbFpW8IOX1fMevCzXndfMjIwqrSoi).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент  соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 45. Телефон для довідок 0512 37 64 24 (Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ

З 15 КВІТНЯ ПО 15 ТРАВНЯ 2019 РОКУ ВКЛЮЧНО!