Під загрозою надання якісної невідкладної медичної допомоги пацієнтам різного профілю!!!

Дата: 22.04.2019 16:56

Виникла критична ситуація щодо забезпечення медичного процесу препаратами заготівлі крові. Переконливо просимо всіх потенційних донорів звернутися до відділення заготівлі крові та її компонентів в КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради, завідуючий відділенням Баланчук Віталій Олександрович, моб.тел.0663995770.

Можливе обстеження на базі Дорошівської амбулаторії з подальшим виїздом співробітників відділення заготівлі крові та її компонентів для забору крові.