Турбуємося про життя і здоров’я дітей!

Дата: 23.04.2019 10:48

Турбуємося про життя і здоров’я дітей!

Сьогодні зранку сільський голова Олександр Ігнатов відвідав Дорошівську школу. Метою візиту була перевірка встановленої нової багатофункціональної електричної плити на харчоблоці, яка була придбана за кошти з місцевого бюджету Дорошівської сільської ради. Директор школи Кузнєцова Л. В. та шкільний кухар Шульгіна Н.А. із великим задоволення показали обновку та всі її можливості.

«Турбота про життя і здоров’я дітей є одним із пріоритетних напрямків у нашій роботі. Адже ми розуміємо, що забезпечення гарячим харчуванням школярів – це крок для збереження здорової української нації» - сказав Олександр Анатолійович.

Сподіваємося, що матимемо можливість надалі допомагати нашим закладам освіти та створювати комфортні умови перебування в них,  для дітей всіх вікових категорій.