Новенький тракторний причіп для КП "Добробут"!!!

Дата: 08.08.2019 08:39

Новенький тракторний причіп для КП "Добробут"!!!

В ході реалізації проектів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад Дорошівською сільською радою було придбано причіп тракторний самоскидний для комунального підприємства "Добробут", щоб якнайшвидше почати впровадження подвірного вивезення сміття. Причіп також буде залучений для надання послуг з перевезення фізичним та юридичним особам.