Свято першого дзвоника в Дорошівській ОТГ!

Дата: 02.09.2019 14:33

Перше вересня – радісний день, коли після літнього відпочинку учні повертаються до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли школи знову наповнюються дитячими голосами та шелестом зошитів. Знову радісно задзвенить шкільний дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

Класні керівники першокласників згуртовували їх, як розгублених курчат, батьки безперестанку знімали фото і відео, старші діти раділи зустрічам із друзями, майбутні випускники говорили про те, що уроки вже не здаються їм довгими, що не хочуть розлучатися зі школою, друзями, вчителями.

На урочистостях побували і представники Дорошівської сільської ради, зокрема сільський голова Олександр Ігнатов та начальник відділу ОКМС Лілія Домущей, які привітали школярів, батьків та звісно ж вчителів з початком нового навчального року. Зауважили, що у школах створені всі умови для навчання та виховання, а до школярів є лише одна-єдина вимога – вчитися на відмінно!

Зі святом!