"Летять літа, як білі журавлі. Дзвенять, як ті волошки в житі…"

Дата: 02.10.2019 15:33

"Летять літа, як білі журавлі.
Дзвенять, як ті волошки в житі…"

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.
День людини поважного віку – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління та вклоняються перед їхнім подвигом, їхньою працею та здобутками.
У Дорошівці було організоване святкування цього дня Центром культури та дозвілля, фахівцем із соціальної роботи Сорочан О.Г та головою ветеранської організації Кісліченко Є.Є. Присутні відпочили, поспілкувалися за чашкою теплого чаю, подивилися концертну програму та поспівали разом пісень під музичний супровід.
Привітав присутніх Дорошівський сільський голова Олександр Ігнатов, подякував кожному за величезний внесок у розвиток Дорошівки, побажав здоров’я, миру та затишку в оселях. Також дуже сподобалися яскраві привітальні номери художньої самодіяльності від Дорошівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Кузнєцова Л.В.).
Від імені всіх організаторів висловлюємо подяку спонсорам свята, а саме: Коржу П.М., Гончаренко Н.В., Дем’янченко С В., Стрікаловій С.О., Рудюк Т.П. та Сердегі О.І. Дякуємо за ваші добрі серця та турботу про старше покоління дорошівців. Бажаємо всім здоров’я, миру, злагоди, добра, достатку та віри в краще майбутнє.